Masz pytanie?
Informacje
  • Kolorystyka

    Próbki kolorystyczne przedstawione w serwisie mogą w pewnym stopniu odbiegać od wyglądu rzeczywistego ze względu na rozbieżności prezentacji barw na różnych urządzeniach końcowych.

Wizyt:
Dzisiaj: 2Wszystkich: 68775

• taśmy narożnikowe - amerykańskie

DZIAŁ BUDOWLANY » Taśmy – novotapes » • taśmy narożnikowe - amerykańskie

  • narożna 12
    narożna 12
  • narożna 25
    narożna 25

TAŚMA V to innowacyjny i nowoczesny produkt mający zastosowanie w budownictwie w branży wykończenia wnętrz. TAŚMY V stosuje się głównie do wyprowadzania naroży zewnętrznych i wewnętrznych w zabudowach technologią płyt kartonowo - gipsowych. Bazą taśmy jest biała, elastyczna i bardzo odporna na pęknięcia folia z twardego tworzywa sztucznego, stanowiąca rdzeń nośny.

TAŚMY V cechuje duża wytrzymałość, odporność na wilgoć, uniwersalność, wygoda i łatwość w stosowaniu, przechowywaniu i transporcie. Łączą w sobie zalety takich taśm jak: siateczkowe z włókna szklanego, flizelinowe, papierowe czy papierowe z wkładką aluminiową, z powodzeniem mogą zastępować narożniki perforowane aluminiowe, metalowe i z tworzywa sztucznego.

Rodzaje zastosowań: TAŚMY V można stosować do maskowania pęknięć i uszkodzeń na ścianach zarówno z płyty K-G jak i tradycyjnych, do połączeń płyt K-G pod wszelkimi kątami, do wyprowadzania i wzmacniania naroży wewnętrznych i zewnętrznych.

dane techniczne:

długości rolek
grubość taśm
kolor:

25m i 12m
0,35 mm
biały

NazwaRozmiarData
icotasma-naroznikowa_V-karta_techniczna.pdf42.46 KB2014-06-27 16:59
Do góry
Facebook