Masz pytanie?
Informacje
  • Kolorystyka

    Próbki kolorystyczne przedstawione w serwisie mogą w pewnym stopniu odbiegać od wyglądu rzeczywistego ze względu na rozbieżności prezentacji barw na różnych urządzeniach końcowych.

Wizyt:
Dzisiaj: 2Wszystkich: 68775

• taśmy łączeniowe - amerykańskie

DZIAŁ BUDOWLANY » Taśmy – novotapes » • taśmy łączeniowe - amerykańskie

  • taśma 12
    taśma 12
  • taśma 25
    taśma 25

TAŚMA Q to innowacyjny i nowoczesny produkt mający zastosowanie w budownictwie w branży wykończenia wnętrz. TAŚMY Q stosuje się głównie jako element łączeniowy w zabudowach technologią płyt kartonowo - gipsowych. Bazą taśmy jest biała, elastyczna i bardzo odporna na pęknięcia folia z twardego tworzywa sztucznego, stanowiąca rdzeń nośny.

TAŚMY Q cechuje duża wytrzymałość, odporność na wilgoć, uniwersalność, wygoda i łatwość w stosowaniu, przechowywaniu i transporcie. Łączą w sobie zalety takich taśm jak: siateczkowe z włókna szklanego, flizelinowe, papierowe czy papierowe z wkładką aluminiową.

Rodzaje zastosowań: TAŚMY Q można stosować do maskowania pęknięć i uszkodzeń na ścianach zarówno z płyty K-G jak i tradycyjnych, do połączeń płyt K-G pod wszelkimi kątami, do wyprowadzania i wzmacniania naroży wewnętrznych.

dane techniczne:

długości rolek:
grubość taśm:
kolor:

25m i 12m
0,25 mm
biały

NazwaRozmiarData
icotasma-laczeniowa_Q-karta_techniczna.pdf43.41 KB2014-06-27 16:59
Do góry
Facebook